НОВИНИ

Головна » Статті » Політика

В смт. Делятин «Свобода» провела народне віче (фото)

 

08 серпня 2010 року Делятинський осередок Надвірнянської районної організації Вcеукраїнського об’єднання «Свобода» провів народне віче «Захистимо Незалежність». На ньому громада обговорила сьогоднішній політичний стан у державі та регіоні.

Важливим питанням стало обговорення ситуації навколо підвищення ціни на газ для населення на 50%. Депутат Надвірнянської районної ради, член ВО «Свобода» Луців Євген Михайлович (був обраний за списками НСНУ!!!) зауважив, що, підписуючи «харківські угоди», влада обіцяла знизити ціни на газ.


Натомість знижку отримали підприємства, які свого часу були за безцінь приватизовані теперішніми олігархами, а люди отримали черговий обман.

У той же час, останні роки послідовно знищується місцева газо- та нафтовидобувна галузь. Надвірнянському НГВУ не видаються ліцензії на розробку та видобуток Микулинецького та Берегометського родовищ. Як наслідок, сотні працівників готують до скорочення. Надвірнянський НПЗ «Нафтохімік Прикарпаття» також не працює на повну потужність.

Голова Делятинської «Свободи» Костик Олександр Дмитрович у своєму виступі зупинився на ще одному болючому для регіону запитанні – ліквідації наслідків повеней 27-28 червня та 7-8 липня 2010 року. Із сумом довелось констатувати, що такої роботи практично немає. Присілок Любіжня Делятинської сільської ради, який становить третю частину села, залишається практично відрізаним від цивілізації: автомобільні шляхи не відремонтовані, міст перебуває в аварійному стані, через відмови автоперевізника, який повинен обслуговувати маршрут, автобусного сполучення не має вже рік. Люди змушені щодня долати щонайменше 8 км для того, щоб дійти до траси і доїхати на роботу чи до магазину.

Категорія: Політика | Додав: press (12.08.2010)
Переглядів: 992 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 3
15.08.2010 Спам
1. sv nad (sv_nad)
Із виступу прес-секретаря Надвірнянської РО ВО "Свобода" на віче в селищі Делятин
http://www.svoboda-vo.at.ua/news....-13-355

15.08.2010 Спам
2. sv nad (sv_nad)
Із виступу голови Ланчинського осередку ВО "Свобода" на віче в селищі Делятин
http://www.svoboda-vo.at.ua/news....-12-354

16.08.2010 Спам
3. зеляк
Ви не піартеся, а краще спитайте у п.Луціва Євгена, якої партії квитка у його колекції ще немає.

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500