НОВИНИ

Головна » Статті » Культура

Три гран-прі привезли з 18–го Міжнародного гуцульського фестивалю аматори Надвірнянського району

Три гран-прі привезли з 18–го Міжнародного гуцульського фестивалю, що відбувся у Вижниці Чернівецької області, аматори Надвірнянського району. У хореографічному жанрі — народний аматорський ансамбль танцю «Горянка» з Надвірної, керівник Здольник Олена Іванівна; в номінації читців-декламаторів — Ковалюк Ганна з с. Молодків і в пісенному жанрі — народний аматорський вокальний ансамбль «Черлені пацьорки» з смт. Делятин, керівник Черленюк Володимир Юрійович.

Серед дорослих танцювальних колективів ІІ місце посів народний аматорський родинно-фольклорний танцювальний колектив Ілюків та Ванджураків з с. Віпче Верховинського району, а ІІІ - народний аматорський ансамбль танцю «Тайстра» с. Ворона Коломийського району.

Серед дитячих — ІІ місце в ансамблю танцю «Горицвіт» Народного дому с. Брустури Косівського району, ІІІ – в дитячого танцювального колективу «Арніка» Верховинського та дитячого танцювального колективу с. Космач Косівського району.

Серед театральних колективів ІІ місце посів народний аматорський театральний колектив «Горно» с. Угорники Коломийського району, режисер В. Крицький. Найкращим гумористом став Василь Лазорик з смт. Кути Косівського району, ІІ місце у Миколи Кавацюка з Коломиї. Серед виконавців сатиричних творів І місце зайняв сімейний театр «Фіглі» смт. Кути Косівського району, керівник Василь Лазорик, а ІІІ – гумористичне тріо с. Баня Березів цього ж району.

Серед виконавців художнього слова ІІІ місце у Галини Чуревич з Надвірної. Грамотою за участь нагороджена наймолодша учасниця конкурсу Катруся Гавриш з Косівщини.

Найкращим духовим оркестром визнали Муніципальний духовий оркестр викладачів музичних шкіл Коломийського району, керівник Мирослав Струць. Серед троїстих музик: І місце посіли троїсті музики Верховинського районного будинку культури, керівник Василь Хімчак, а ІІІ — з с. Перерісль Надвірнянського району. Перше місце серед ансамблів присвоїли народному аматорському ансамблю дримбарів «Струни Черемошу» Будинку культури с. Верхній Ясенів Верховинського району, керівник Микола Максимчук.

Серед солістів — інструменталісту Степану Івасюку з цього ж району. ІІІ місце в соліста-інструменталіста Дутчака Василя з Надвірнянського району. Друге місце за виконання гуцульської співанки має Зеленевич Розалія Михайлівна, Чорні Ослави, Надвірнянський район. Серед вокальних груп лідером став сімейний вокальний ансамбль Воротняків, с. Малий Рожен Косівського району, другі — вокальний ансамбль «Яремчанка», м. Яремче і треті – чоловічий вокальний ансамбль «Кришталь», с. Баня Березів Косівського району. Найкращим хоровим колективом став народний аматорський хор с. Тюдів Косівського району.

Серед майстрів декоративно-прикладного мистецтва в номінації кераміка: І місце – Василь Гривінський з Косова, ІІ місце — Марія Кахнікевич та Надія Никорович з Коломиї, ІІІ – в Петра Зеленчука з Косова. В номінації ткацтво: І місце має Микола Костюк, Коломийський район. В номінації різьблення: І місце – Петро та Світлана Корпанюк з Косова, ІІІ місце – Богдан Ходан, с. Смодна Косівського району. В номінації бісероплетіння: ІІ місце в Марії Чулак з Коломийщини. В номінації дитяче мистецтво: І місце посіла Надвірнянська дитяча художня школа. Серед фото-кіно-відео майстрів – перше місце у Віталія Атаманюка з Мишина Коломийського району, ІІ місце має Іван Дроняк з Верховинського району.

Категорія: Культура | Додав: press (03.09.2009) | Автор: Ольга Котюк
Переглядів: 2313 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 1
15.10.2009
1. роман [Матеріал]
Дякуєм керівнику за зайняте призове місце у конкурсі.

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500