НОВИНИ

Головна » Статті » Політика

«Свобода» провела народне віче в с. Красна (фото)

01 серпня 2010 року з нагоди відзначення 90-річчя створення Української військової організації, Надвірнянська районна організація ВО «Свобода» провела народне віче у селі Красна Надвірнянського району.

На знак вшанування пам’яті полеглим героям, націоналісти поклали квіти до могили воїнів ОУН-УПА.

Відкрив віче член ВО «Свобода» Ільків Назар Богданович. Він розповів про створення та діяльність УВО та її лідера Євгена Коновальця. «Євген Коновалець розумів, що УВО, ведучи свою боротьбу, створювала фундамент для майбутнього покоління. Для покоління Бандери, Шухевича, Ленкавського, а також для тих героїв, які прийшли до боротьби пізніше».

Перед присутніми також виступив голова Ланчинського селищного осередку ВО «Свобода» Іваночко Михайло, який торкнувся питань сьогоднішньої політичної ситуації в Україні. Звертаючись до громади, він зазначив: «Ми, українські націоналісти, маємо продовжимо справу наших попередників. Світлої пам’яті тих, хто боровся за становлення української держави, маємо наповнити її українським змістом».

Категорія: Політика | Додав: press (12.08.2010)
Переглядів: 882 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 1
15.08.2010 Спам
1. sv nad (sv_nad)
Із виступу прес-секретаря Надвірнянської РО ВО "Свобода" на віче в с.Красна
hhttp://www.svoboda-vo.at.ua/news/iz_vistupu_ilkiva_nazara_na_narodnomu_viche_v_s_krasna_1_serpnja_2010_roku/2010-08-02-350

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500