НОВИНИ

Головна » Статті » Кримінал

Прокуратура порушила кримінальну справу (оскільки дитя вижило)

Як стало відомо, прокуратура Надвірнянського району порушила кримінальну справу по факту неналежного виконання медичними працівниками Надвірнянської центральної районної лікарні своїх професійних обов’язків.

Через халатне відношення до своїх службових обов’язків ледь не поховали заживо новонароджену дитину з смт. Битків Надвірнянського району.

Нагадаємо, за результатами перевірки згадуваного випадку звільнено декілька лікарів. З роботи звільнено головного лікаря пологового будинку Б. Заріцького, лікаря-акушера пологового будинку, лікаря швидкої медичної допомоги, заступника головного лікаря ЦРЛ з питань охорони материнства та дитинства, а також головного акушера-гінеколога Івано-Франківської області.

Питання для читачів: за яку сумму коштів Ісопенко Ярослав Васильович знову відкупився?

Скільки і кому з лікарів Ви носили та носите хабарів?

Категорія: Кримінал | Додав: press (06.05.2010)
Переглядів: 1530 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 5
09.05.2010 Спам
1. Niama
З роботи звільнено головного лікаря пологового будинку Б. Заріцького, лікаря-акушера пологового будинку, лікаря швидкої медичної допомоги, заступника головного лікаря ЦРЛ з питань охорони материнства та дитинства, а також головного акушера-гінеколога Івано-Франківської області.

Чому ви пишете, що Ярослав Васильович "відкупився"? З посад було звільнено людей, які мали відношення до цього інциденту, але до чого тут Ярослав Васильович? Чи можливо Ви вважаєте, що ці лікарі самостійно звільнились? Винних покарано, а головний лікар тут ні до чого... Ви написали дурницю.

Відповідь: Пишемо, тому що відкуп Ісопенка - це факт. Він, як головний лікар, відповідальний за те, що сталося.
І якщо ми всі тверезо подивимося на ситуацію, то доб'ємося справедливості. І тоді жодна стаття в районній газеті не допоможе нікому з лікарів, які порушили присягу (так звану клятву Гіпократа).

09.05.2010 Спам
2. tania
Давно пора їх всіх позвільняти! У Заріцького не одна смерть на його совісті, а Ісопенко взагалі вважає себе майже "БОГОМ": приходиш до нього, а він з тобою спілкується як "БИДЛОМ".

10.05.2010 Спам
3. Леонідович
А ви Niama, самі не пишіть дурницю, стаття слушна. Треба ставити питання до Ісопенка, чому він ще на посаді залишився. Не всіх, виходить, винних покарано! Згадайте, якщо ви добре знаєте Ісопенка, які він попадав в ситуації кримінального характеру і від кого відкуплявся! Цей головний лікар Ісопенко займає відповідальну посаду. Відповідальну - за все, що робиться в лікарні району. Тому його треба звільнити.

14.05.2010 Спам
4. Сашуня
Ну позвільняли тих лікарів. А що змінилося??? Хабарі в пологовому як брали, так і беруть, і ставлення до породіль (та й до діток) не змінилося... Та і не зміниться, бо хто ризикне здоров'ям своєї майбутньої чи новонародженої дитини і спробує не дати хабар??? Це вже якщо щось, не дай Бог, трапиться, то тоді можна "пошуміти"...

21.02.2012 Спам
5. Марія
Ярослав Васильович дуже хороша,чуйна людина-господар.Багато зробив,чому так на нього?Шкода,що звільнився з посади.Це не його халатність,а винних покарано.......І спілкування в нього хороше,значить батьки вихвали справжню людину.А,що з вами .як з бидломЄ,значить такі ви є......

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500