НОВИНИ

Головна » Статті » Політика

Новий заступник голови Надвірнянської РДА Янцюк Василь Миколайович

На посаду заступника Надвірнянської РДА призначений підприємець Янцюк Василь Миколайович.

Янцюк В.М. також є депутатом Надвірнянської міської ради, директором ТОВ "Струмок" (кафе за мостом, котельня з центру, хімчистка).Джерело: http://nadvirna.at.ua
Категорія: Політика | Додав: press (09.11.2010) | Автор: http://nadvirna.at.ua
Переглядів: 1609 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0 |
Усього коментарів: 4
31.12.2010 Спам
1. координаційна рада
Прийміть найщиріші вітання в переддень Нового Року та Різдв'яних св'ятДай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай вся родина Ваша процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій
Я щиро і сердечно Вас вітаю!

10.01.2011 Спам
2. координаційна рада
www.gprada@blox.ua

13.01.2011 Спам
3. координаційна рада
Україна
Громадсько-політична рада Надвірнянщини
(координаційна рада)
Івано-Франківської області
78400, м. Надвірна, Івано-Франківської області, вул.Мазепи 36.
www.gpradanadvirna.blox.ua
cекретар- тел.: 0673446598 голова -тел.: 0982540762, E-mail: gpradaif@meta.ua , gprada@ukr.net
Звернення
Громадсько-політичної ради Надвірнянщини ( координаційної ради ) до громадян,
політичних партій, громадських організацій,громадських об’єднань Надвірнянщини.

ПРО НЕОБХІДНІСТЬ СИСТЕМНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ
ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА УТВЕРДЖЕННЯ
УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ
Сьогодні Україна, як ніколи, в небезпеці!
Антиукраїнські сили, що прийшли до влади неконституційним шляхом, ведуть цілеспрямований процес руйнації України. Відповідальність за це лягає, насамперед, на українську громадсько-політичну та інтелектуально-культурну еліту, яка через свою незгуртованість випустивши ситуацію з-під контролю, допустила ці сили до влади. Розтоптана Конституція, тушкована
коаліція, узурпація влади, цинічна деукраїнізація, наступ на свободу слова,
здача української території в Криму, газовий дерибан, заперечення голодомору як геноциду українців, збиткуванням над Гімном України, ліквідацією українських шкіл на сході України,української бібліотеки в Москві, гра навколо інституту національеої пам”яті ,відміна звання Героя України провіднику Степану Бандері та судові провадження по відміні такого ж звання в Романа Шухевича – ось неповний перелік злочинних дій неукраїнської влади, яка дедалі більше набирає ознак тоталітаризму.
Існуюча політична система породжує «державних діячів», які нехтуючи Конституцією, законами України, конституційними правами людини, заручившись підтримкою шоуменів з Верховної «зради», прагнуть вирішити лише свої олігархічні цілі, спрямовані на перерозподіл влади, власності, лобіювання олігархічно-кланових інтересів, слугування не власному народові, а іншим державам. Змирення з таким приниженням ролі Українського народу, паплюженням його історії, історичного минулого, культури, освіти -
такою ситуацією в державі загрожує перекреслити всю 20-річну історію її становлення та трансформацію України в передову демократичну європейську державу.
Для збереження та утвердження Української держави ми закликаємо
політичні , партії, громадські організації, представників інтелігенції, громадських об’єднань та простих жителів Надвірнянщини до об’єднання в одну демократичну силу на захист Конституції України не допустити згортання демократії, остаточної втрати авторитету на міжнародній арені.
Виходячи з положень 5-ї статті Конституції України про те, що носієм
сувернітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ, який має право здійснювати владу безпосередньо; усвідомлюючи відповідальність за долю України та її багатостраждальний народ, закликаємо вас до:
системної і на постійній основі координації дій за долю України, не гаслами, а на ділі взятии участь у засіданні координаційної ради 19 січня 2011року о 17.00 в будинку Просвіти.
Звертаємось до Надвірнянського міського голови п.З.Андрійовича та депутатського корпусу - . про визнання Степана Бандеру та Романа Шухевича почесними громадянинами м.Надвірна.
Дане звернення просимо озвучити на сесії міської ради 14 січня 2011року. Ми переконані, що вивести Україну з ідеологічної, економічної та
політичної кризи можна лише за умови не тимчасової, а постійної, тісної й
системної скоординованої взаємодії всіх учасників громадсько-політичного процесу в складі єдиної організаційної структури.
Ми наголошуємо, що єдино вірний шлях – це консолідація українських національно-демократичних сил, всього Українського народу для спільних
дій в ім’я України.
Ніхто не має права бути байдужим до знищення України! Системній руйнації України необхідно невідкладно протиставити системну
скоординовану взаємодію всіх патріотичних сил!

Влада повинна слугувати народові!
Вимагаємо від вас рішучих дій!
Слава Україні
Прийнято на засіданні координауійної ради 12січня 2011року 15 членами ради.
Протокол №5/1


15.04.2011 Спам
4. Громадсько-політична рада Надвірнянщини - координаційна рада
13 квітня відбулося чергове засідання громадсько - політичної ради Надвірнянщини участь в роботі якої взяло 13 членів ради.

На засіданні ради обговорювалось питання щодо анкетного опитування громади відносно місця розташування монументу Борцям за Волю України.

М.Котів доповіла про підготовку до св'ята Повстанської пісні, яке відбудеться 29 травня о 14.00год.в будинку " Надвірнянська Просвіта".

Координаційна рада запрошує усіх бажаючих прийняти участь у даному заході.

Б.Ємчук доповів про результати роботи комісії по тарифах на водопостачання в м.Надвірна, членом якої він був. Відбулось жваве обговорення з даної проблеми.Члени ради Я.Лесюк, М.Котів, О. Ходаковська, А.Пилип"юк та інші висказали ряд пропозицій та зауважень. Якщо до кількісної чисельності адміністрації були певні заперечення, то до заробітньої плати, в першу чергу рядових працівників, заперечень не було. Їхню заробітну плату потрібно підняти до рівня середнього по району та галузевих ставок на підприємствах району, на яких є професії анологічні працюючим на водоканалі.

За рекомендацією Я.Лесюка координаційна рада наполягає у зверненні до Надвірнянської РДА, Надвірнянської районної та міської рад та громади міста, провести до кінця першого півріччя 2011р. громадські слухання з обов'язковим залученням до обговорення керівництва Надвірнянського районного відділення електромереж та газового господарства щодо якісного обслуговування населення міста і району та роз'яснення населенню підстав для підняття тарифів.


Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500