НОВИНИ

Головна » Статті » Закон

В інтернаті Делятина стан охорони праці незадовільний

Головним управлінням праці та соціального захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (м. Івано-Франківськ, вул. Л.Курбаса, 2, в.о. начальника Зінова Мирослава Іванівна, тел. (0342) 503090, (0342) 503082, e-mail: sobes@optima.com.ua, прийом громадян по понеділках з 9 год.) із залученням інспекторів управління Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області (м.Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67, начальник Кулик Зіновій Ярославович, тел. (заступник Креховецький Володимир Володимирович) (0342) 752226) проведено перевірку Делятинського психоневрологічного інтернату (смт. Делятин, вул. Ковпака, 32, директор Винник Василь Дмитрович, тел. 43850).

За її результатами виявлено порушення нормативно-правових актів з питань охорони праці, керівнику закладу видано акт та припис для їх усунення.

Встановлено, що директор та його заступники (Юзьків Петро Васильович, …) не пройшли навчання та перевірку знань з охорони праці в Делятинському психоневрологічному інтернаті. Працівники цього закладу не повністю забезпечуються засобами індивідуального захисту (спецодягом, спецвзуттям), у службах охорони праці немає нормативно-правових актів, журналів реєстрації та видачі інструкцій з питань охорони праці.

Крім цього, в інтернатах не проведено опосвідчення стану безпеки електроустановок, протерміновані профілактичні виміри опору заземлення та заземлюючих пристроїв, на не належному рівні проводиться оперативний контроль за станом охорони праці.

Категорія: Закон | Додав: press (09.08.2010)
Переглядів: 1044 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500