НОВИНИ

Головна » Статті » Суспільство

Сприяти розвитку зеленого туризму

30.07.2010 року. Сьогодні розвиток зеленого туризму набирає актуальності та сприяє розширенню сфери зайнятості населення в сільській місцевості. З метою популяризації цього виду туристичного бізнесу Надвірнянським районним центром зайнятості Івано-Франківської області проведено професіографічну екскурсію з безробітними в приватну садибу «Магнат» (смт. Делятин Надвірнянського району). Серед безробітних, загальною кількістю 14 осіб, були бажаючі відкрити власний бізнес у сфері зеленого туризму.

Сьогодні служба зайнятості має реальну можливість сприяти безробітним громадянам у започаткуванні власної справи, зокрема й у сфері зеленого туризму. У цьому напрямку здійснюється відповідна комплексна робота, що дозволяє найефективнішим способом інформувати безробітних про можливість організації власної справи, сприяти їм у набутті необхідних знань та навичок, впливати на розвиток особистісних якостей майбутніх підприємців. У Надвірнянському районному центрі зайнятості систематично проводяться профконсультаційні та профінформаційні заходи для незайнятого населення, тематикою яких є започаткування власної справи, зокрема у сфері зеленого сільського туризму.

У результаті заходу інтерес до цього напрямку підприємництва виявили безробітні - мешканці с. Зелена, смт. Делятин. Приватний підприємець Корженюк Володимир Васильович розповів присутнім про те, як він досяг успіхів у цьому бізнесі, шляхи здійснення задуманого.

Категорія: Суспільство | Додав: press (02.08.2010)
Переглядів: 1080 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500