НОВИНИ

Головна » Статті » Культура

"Станіславська єпархія УГКЦ крізь призму століть",— книга про культурно-просвітницьке життя краю
"Станіславська єпархія УГКЦ крізь призму століть" , — ця монографія побачила світ у ЗАТ "Надвірнянська друкарня". Одним із авторів є професор Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ, доктор історичних наук, полковник міліції Андрухів Ігор Олексійович.

Ігор Олексійович не вперше досліджує релігійне життя на Прикарпатті, зокрема історію Української Греко-Католицької Церкви. У цій праці висвітлюється діяльність єпархії в умовах різних політичних режимів. Аналізуються державно-церковні відносини та релігійні процеси в її житті, діяльність єпископів, духовенства та їх вплив на релігійне, культурно-просвітницьке та політичне життя краю.

Нещодавно побачило світ ще одне видання, до підготовки якого доклався Ігор Андрухів. Ідеться про другий том книги "Український національно-визвольний рух на Прикарпатті в ХХ столітті". Водночас Ігор Олексійович продовжує трудитися над другим томом історії міліції Прикарпаття й нещодавно повернувся з Києва, де плідно попрацював у архівах.
Категорія: Культура | Додав: press (19.07.2010)
Переглядів: 799 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500