НОВИНИ

Головна » Статті » Кримінал

Про горе-кросівки з надвірнянського «Талісмана»

На початку червня на адресу Секретаріату Президента України мешканка Надвірної надіслала скаргу: «…Купила в магазині «Талісман» кросівки, вартістю 160 грн., проходила два тижні і вони повністю потріскали». Жінка віднесла неякісне взуття у магазин, продавець взяла кросівки і сказала прийти через три дні. «Я ходила щодня, погрожувала, що піду до «Спілки захисту споживачів», а мені віддали ті кросівки і сказали, що можу йти навіть до президента…», - написала надвірнянка Вікторові Януковичу.

Жінка зазначила, що керівник місцевої Спілки споживачів Дунець Тарас Яремович (м.Надвірна, вул.Богуна, 13, тел. (03475) 28100) відмовився взяти від неї заяву-скаргу, у зв’язку з тим, що у неї не було чека про покупку. «Чек мені взагалі не дали», - запевняє жінка. Чому я не можу добитися правди?» - запитувала Президента України мати двох неповнолітніх дітей з Надвірної. – У нашому районі щось добитися неможливо. Для когось 160 грн.- це «грошенята», а для мене - гроші». Далі жінка радила Президентові «навести порядок в державі, а то вже розпустилися, ніхто нікого і ніщо не боїться». Наприкінці скарги до столиці зневірена молода мати просить вибачення, якщо вона щось зайве написала, «просто вже не вистачає слів»…

Дану скаргу Секретаріат Президента України скерував в Івано-Франківську обласну державну адміністрацію, звідки вона потрапила за призначенням в Управління у справах захисту прав споживачів в області, яке очолює Ходан Ярослав Михайлович. 23 червня на адресу заступника голови ОДА Зварича Ігоря Теодоровича надійшла відповідь за підписом заступника начальника цього управління Монастирецького Володимира Івановича, у якому зазначено: «Під час проведення перевірки в магазині «Талісман» виявлено ряд порушень чинного законодавства щодо захисту прав споживачів. Зокрема, не видано розрахунковий документ встановленого зразка, що засвідчує факт купівлі, припинено та знято з реалізації взуття спортивне, жіноче невідомого виробника, через відсутність необхідної достовірної та своєчасної інформації для споживача, що засвідчує якість товару. За виявлені порушення підприємця Дзюбакевич (з с.Назавизів Надвірнянського району) притягнуто до адміністративної відповідальності».

Управління у справах захисту прав споживачів в області видали власнику надвірнянського «Талісмана» припис для усунення виявлених недоліків. Приватний підприємець Дзюбакевич повернула покупцеві кошти за неякісні кросівки - з цього приводу є розписка на ім’я начальника управління у справах захисту прав споживачів в області: «Претензій до підприємця не маю»». На основі цього голова Надвірнянської райдержадміністрації Бодоряк Юрій Олексійович дав відповідь заступнику голови ОДА Ігорю Зваричу та заявниці про те, що вимоги «задоволені у повному обсязі».

Категорія: Кримінал | Додав: press (27.07.2010)
Переглядів: 1014 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500