НОВИНИ

Головна » Статті » Культура

«Porto Franko 2010» в Івано-Франківську та в … Надвірній

З 18 по 24 серпня Івано-Франківськ стане епіцентром мистецького фестивалю «Porto Franco 2010». Його ідея – вільний мистецький порт, територія, де співіснують, змішуються та набувають нових форм і якостей вияви культур різних часів, країн та народів. Мета – заснувати мережу «вільних мистецьких портів» – міст, де щорічно відбуватимуться інтернаціональні мультикультурні зустрічі. Кожен день заходу буде присвячений певній країні: Польщі, Ірану, Німеччині, Франції, а також їх взаєминам з Україною.

За словами президента міжнародної організації AIESEC у Івано-Франківську Лілії Колесник, проект не містить в собі жанрових та стилістичних обмежень, поєднує різні види мистецтва (музика, кіно, театр, візуальне мистецтво, література, синтетичні та медіа-жанри) та різні стильові напрями (від автентичних та класичних до експериментальних).

Зокрема, 18-го серпня мешканці та гості обласного центру ознайомляться з культурою Польщі. Цього ж дня за участю Тараса Прохаська та Золтана Алмаші з Києва пройде символічне відкриття «Порту Франківськ» та ряд концертів.

19-го серпня — презентація китайського кіно, української та східної кухні, концерт фортепіанної музики Ганни Гусєвої (м. Одеса), камерного ансамблю «Quattro Corde» та гурту «Фляшка нізвідки» (м. Івано-Франківськ).

20-го серпня — День Ірану, 21-го — Німеччини.

Завершить фестиваль музично-літературний діалог письменника Тараса Прохаська та віолончеліста Домініка де Війенкура (Франція) на території Пнівського Замку в Надвірнянському районі.

Категорія: Культура | Додав: press (18.08.2010)
Переглядів: 770 | Рейтинг: 5.0/2 |
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500