НОВИНИ

Головна » Статті » Кримінал

На Надвірнянщині виявили гральні автомати

Хоча законодавством заборонено гральний бізнес, деякі підприємці не зважають на це, та й громадяни намагаються випробувати удачу і збагатити свій гаманець "легким заробітком". Працівниками Надвірнянського ВПМ ГВПМ ДПІ в м. Івано-Франківськ, працівниками ГВПМ ДПІ в м. Івано-Франківськ спільно з працівниками ДПІ в Надвірнянському районі під час обстеження одного із кафе Надвірнянського району, яке належить суб'єкту підприємницької діяльності "К", було встановлено наявність двох ігрових автоматів. На одному із ігрових автоматів "Атлантік" громадянин проводив завантаження гри.

При перевірці встановлено, що власник кафе, суб'єкт підприємницької діяльності "К", надавав в оренду частину приміщення кафе суб'єкту підприємницької діяльності "Д" для розміщення ігрових автоматів, при відсутності будь-яких документів на право зайняття даним видом діяльності.

Орієнтовна сума описаних двох ігрових автоматів "Атлантік" та "La Champagne" становить приблизно 30 тис. грн. Вони вилучені до прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Категорія: Кримінал | Додав: press (21.07.2010)
Переглядів: 366 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500