НОВИНИ

Головна » Статті » Влада

Кращим відділом міліції визнано Надвірнянський РВ УМВС України

У березні цього року в УМВС України в Івано-Франківській області було оголошено конкурс «Кращий міськрайвідділ внутрішніх справ». Керівництво прикарпатської міліції розробило критерії оцінки, за якими визначалися найкращі підрозділи – це і результати оперативно-службової діяльності, і думка громадян про роботу того чи іншого райвідділу, стан службової дисципліни, мікроклімат в колективі тощо.

26.07.2010 року на черговій оперативній нараді були підбиті підсумки конкурсу. На сьогодні найкращим серед 16 територіальних підрозділів прикарпатської міліції визнано Надвірнянський райвідділ внутрішніх справ, який очолює підполковник міліції Чекмарьов Роман Валерійович. Крім Почесної грамоти УМВС колективу райвідділу вручено грошову премію. Друге місце за підсумками конкурсу зайняв колектив Тисменицького райвідділу міліції (начальник – майор міліції Крутий Олександр). Грошову премію і грамоту за третє місце вручено Коломийському райвідділу міліції.

Водночас були підбиті підсумки традиційного в управлінні конкурсу серед працівників оперативних служб «Кращий оперативник». Начальник УМВС України в Івано-Франківській області генерал-майор міліції Варцаба Василь Миколайович з приємністю вручив заслужену нагороду і грошову премію старшому оперуповноваженому в особливо важливих справах управління карного розшуку майору міліції Шевчуку Юрію. За 11 років практичної служби в міліції офіцер зарекомендував себе не тільки як дисциплінований та відповідальний працівник, але й став професіоналом розшукової справи. У червні цього року його було удостоєно відзнаки МВС України «Закон і Честь» за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків і безпосередню участь у розкритті низки кваліфікованих злочинів. Майор міліції Юрій Шевчук відзначився й у знешкодженні злочинної діяльності групи, котра у Снятинському та Городенківському районах скоювала розбійні напади.

Кращим слідчим міліції у першому півріччі цього року визнаний слідчий Коломийського райвідділу внутрішніх справ старший лейтенант міліції Триняк Володимир Михайлович (родом з с.Глинки Надвірнянського району), натомість переможцем у конкурсі «Кращий працівник міліції громадської безпеки» став дільничний інспектор Івано-Франківського МВ УМВС старший лейтенант міліції Петро Гуцуляк.

Категорія: Влада | Додав: press (27.07.2010)
Переглядів: 1193 | Рейтинг: 4.0/2 |
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500