НОВИНИ

Головна » Статті » Влада

Юрій Бодоряк зобов'язує підлеглих оформляти документи грамотно та орфографічно правильно

18 травня 2010 року голова Надвірнянської РДА Бодоряк Юрій Олексійович провів нараду з працівниками апарату райдержадміністрації начальниками відділів, управлінь і служб, представниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Чітко окресливши основні напрями та принципи подальшої роботи районної державної адміністрації, новий керівник  зазначив, що значних кадрових ротацій не буде, але деякі зміни очікуються. Особливу увагу Ю. Бодоряк звернув на виконавську дисципліну та роботу з документами: «Документи повинні бути виконані якісно та в зазначені терміни, бути грамотними та орфографічно правильними». Юрій  Бодоряк наголосив, що пріоритетами діяльності районної державної адміністрації має бути детальна увага до проблем кожного громадянина району, високий професіоналізм, чіткість і послідовність, виконавська дисципліна. Окремо голова РДА зазначив, що райдержадміністрація повинна тісно співпрацювати із громадсько-політичними об’єднаннями громадян, які діють в районі та громадськістю, зокрема.

«Мрія кожного керівника - створити ідеальний колектив, і я намагатимусь створити його якісно і високопрофесійно», - наголосив Юрій Бодоряк.

Категорія: Влада | Додав: press (21.05.2010)
Переглядів: 618 | Рейтинг: 5.0/2 |
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500