НОВИНИ

Головна » Статті » Суспільство

Дві школи Надвірної отримали допомогу від благодійного фонду Юрія Дерев’янка

Фізико-математичний ліцей здійснив омріяну реконструкцію, а у четвертій школі райцентру відремонтували учительську. Це чергова допомога фонду навчальним закладам Надвірнянщини.

Надвірнянський фізико-математичний ліцей по праву вважається одним із найпрестижніших навчальних закладів області. Якщо рівень освіти тут незаперечно високий, то про матеріально-технічну базу такого довго не можна було сказати. Цьогоріч вперше за 20 років освітяни змогли здійснити комплексний ремонт і реконструкцію приміщення. Загальна вартість робіт 550 тисяч гривень. Чверть з них — це кошти фонду Юрія Дерев’янка. Благодійник зауважив, що відтепер приміщення ліцею, якому, до речі, наступного року виповнюється ціле століття, отримало не тільки новий дах, а й потенційні приміщення, яких не вистачає навчальному закладу, адже бажаючих тут навчатись предостатньо. Відомий Прикарпаттю меценат у відповідь від викладачів і учнів ліцею отримав теж подарунок: його ім’я вписане на титульну сторінки у книгу шани, що є доброю традицією ліцеїстів.

Не забуває меценат й про школу № 4, в якій колись навчався. Директор закладу Романишин Роман Петрович — у минулому його класний керівник. Цього разу за кошти фонду відремонтовано вчительську кімнату. Юрій Дерев’янко, як звично, усі обіцянки виконує. В цьому переконався не один навчальний заклад не тільки Надвірнянщини, а й сусідніх районів.

Категорія: Суспільство | Додав: press (06.09.2010)
Переглядів: 976 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500