НОВИНИ

Головна » Статті » Здоров'я

4 кубічні метри сміття зібрали з улюбленого місця надвірнянців

Міська зона відпочинку міста Надвірна та схили гори Городище - одне з улюблених місць надвірнянців та гостей міста для відпочинку і дозвілля. Незважаючи на це, територія просто потопає в смітті, яке залишають численні відвідувачі. Пляшки, пластикові пакети, обгортки від їжі вкривають схили річки Бистриці Надвірнянської, міських озер та гори Городище, спотворюючи природну красу місця.

Надвірнянський туристично-інформаційний центр та Студентське Братство за сприяння міського голови Зіновія Андрійовича та відділу культури і туризму райдержадміністрації 23 квітня 2010 провели екологічну акцію "ЕкоГородище 2010". Мета акції: екологічне виховання молоді міста та збір побутових відходів в місцях відпочинку надвірнянців.

Учасниками заходу було зібрано понад 4000 літрів сміття. Цифра вражає й змушує замислитись.

Цією акцією ми хотіли показати, що все завжди можна змінити самому, якщо просто докласти трохи зусиль. Ми надіємося, що це стане прикладом для багатьох і заставить людей задуматися над своїм ставленням до навколишнього середовища, адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять, - повідомив голова громадської організації "Студентське Братство" м. Надвірна Гринішак Володимир Юрійович.

Категорія: Здоров'я | Додав: press (06.05.2010)
Переглядів: 530 | Рейтинг: 5.0/1 |
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

500